همراهان همیشگی شرکت هنر طبیعت سگال از اینکه فروشگاه اینترنتی ما را برای خرید کالا و خدمات مشاوره فنی انتخاب نموده اید بسیار خرسندیم ، این مجموعه تمامی همت و تلاش خود را بکارگرفته تا با ارائه کالایی باکیفیت و متفاوت خریدی مطلوب و رضایت بخش را برای شما عزیزان فراهم آورد.

هر یک از مشتریان موظف هستند قبل از اقدام به هرگونه خرید از وب سایت شرکت هنر طبیعت سگال موارد زیر را به دقت مطالعه نمایند.

قوانین عمومی

قابل ذکر است کلیه اصول و رویه های شرکت هنر طبیعت سگال منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران می باشد.

ثبت ،پردازش و ارسال سفارش

۱- مشتریان عزیزی که قصد خرید کالا یا خدمات را دارند ابتدا باید با شماره همراه و نام و نام خانوادگی خود در قسمت ثبت نام سایت اطلاعات مربوطه را پر کرده و نام کاربری و رمز عبور دریافت کنند و سپس  می توانند خرید خود را انجام دهند.

۲- پس از انجام عملیات خرید و واریز وجه ، جهت پردازش سفارش حداکثر ۳ روز کاری از طرف اپراتورهای شرکت جهت هماهنگی ارسال با شما تماس گرفته می شود ، به همین جهت در زمان ثبت نام از شماره همراهی استفاده کنید که پاسخگو با شید .

۳- ارسال کالا بسته به نوع سفارش و تعداد و آدرس محل تحویل کالا بین ۳ تا ۱۰ روز کاری به طول می انجامد.

تبصره ۱ : روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران می باشد و کلیه سفارشات ثبت شده در طول روزهای کاری یا اولین روز پس از پایان تعطیلات پردازش می شود .

تبصره ۲ : شرکت هنر طبیعت سگال امکان سفارش گذاری در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز را فراهم آورده است.

تبصره ۳ : در صورت اتمام موجودی کالای سفارش داده شده و یا پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای شرکت محفوظ است و همچنین مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده محصول دیگری را جایگزین کند و یا منتظر موجود شدن دوباره کالا در سایت باشد.

تبصره ۴ : در صورت بروز هر گونه مشکل در پردازش و یا انصراف مشتری مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد .

 تبصره ۵ : در صورت بروز هر گونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود یا بروز نبودن قیمت درج شده برای کالاهای شرکت در هر تاریخ و ساعت از سفارش در سایت شرکت حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری برای شرکت محفوظ است و شرکت در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز می نماید و همچنین مشتری با ورود به فروشگاه شرکت می پذیرد از این امر آگاهی کامل داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

تبصره ۶ : کاربران موظفند در هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نیاز خود اطلاعات درخواستی را به صورت صحیح و به طور کامل تکمیل کنند، بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل ،شماره تماس همراه و ثابت توسط مشتری به منزله تایید صحت آن می باشد و اگر اطلاعات درخواستی به صورت کامل و صحیح وارد نشده باشد ، شرکت می تواند اطلاعات تکمیلی بیشتری از جمله کد ملی ، کد پستی و …. را درخواست نماید.

۴- مسئولیت مربوط به کیفیت ،قیمت و ترکیبات محصولات به عهده شرکت می باشد

۵- در شرایط خاص مانند فروش ویژه احتمال لغو شدن سفارش به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و شرکت مجاز است بدون اطلاع قبلی سفارش گیری جدید و فروش کالا را متوقف کند .

 رعایت حریم شخصی کاربران

شرکت هنر طبیعت سگال متعهد می شود در حد توان جهت رضایتمندی هرچه بیشتر شما مشتریان گرامی از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا تکنولوزی موزد نیاز برای هر چه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد ، تمام تلاش مجموعه هنر طبیعت سگال جلب رضایت حد اکثری شما همراهان گرامی  می باشد.

شرکت هنر طبیعت سگال  می تواند در هر زمان که نیاز داشته باشد قوانین فوق را تغییر داده یا تکمیل نماید و هیچ گونه تعهدی در خصوص اطلاع رسانی تغییر قوانین به مشتریان ندارد و در نهایت نسخه قابل استناد ، نسخه ای خواهد بود که در وب سایت رسمی شرکت قرار می گیرد و برای همه مشتریان لازم الاجرا می باشد .