دسته‌ بندی محصولات
راه‌ های ارتباط با ما

22655870-72 - (21) 98+

تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، بین میدان الف و خیابان ب، پلاک 142

شنبه تا چهارشنبه (8 صبح - 5 عصر)

بالا
title

پیت ماس سیاه و ترکیب پیت سیاه و سفید

  |  پیت ماس   |  پیت ماس سیاه و ترکیب پیت سیاه و سفید
 پیت ماس سیاه چیست

 پیت ماس سیاه چیست

پیت ماس سیاه تهیه شده از عمیق ترین و قدیمی ترین لایه ی باتلاق است. در طی قرون گذشته، فشار قابل توجهی که توسط لایه های بالاتر وارد می شده است، منجر به فشردگی و تراکم بسیار بالا لایه شده است، که در نتیجه آن پیت سیاه به طرز قابل توجهی فشرده تر از پیت سفید است. در پیت سیاه به دلیل پایین بودن لایه های استخراجی، بقایای گیاهی به سختی قابل شناسایی هستند. پیت سیاه در فصل بهار و تابستان استخراج می شود و می بایست برای خشک شدن، پس از برداشت روی سطحی پخش شود. پیت سیاه همچنین یکی از مهمترین مواد اولیه (ماده خام) در صنعت کشاورزی محسوب میشود. پیت سیاه به دلیل پایین بودن لایه و قدیمی بودن آن، دارای مواد مغذی بسیاری است.

 پیت ماس سیاه چیست

ترکیب پیت ماس سیاه و سفید

در کل می توان اظهار داشت که پیت سیاه مرغوب، ترکیبی متناسب از پیت سیاه و پیت سفید می باشد که این ترکیب را با درصدهای ایده آل در پیت ماس های مرغوب نورداگری شاهد هستیم. وجود پیت سیاه و  پیت سفید، در این پیت ماس، آن را به بستر کشتی ایده آل برای استفاده در سینی های نشاء، پرورش صیفی جات و سبزی جات، تولید نهال، ریشه زایی قلمه، استفاده مستقیم در خاک به عنوان چالکود، خاک گلدان گل و گیاهان زینتی و چمن به صورت مالچ تبدیل نموده است. در واقع پیت ماس نورداگری قابل استفاده در تمامی زمینه های کشاورزی در گلخانه، باغ، زراعت و نهالستان می باشد. تخلخل عالی پیت سفید همراه با مواد مغذی پیت سیاه، علاوه بر تامین انرژی جوانه زنی بذر و کمک به گسترش سیستم ریشه ای، مانع کیک شدگی و ابتلا خاک و گیاه به قارچ و عفونت می گردد؛ در نتیجه نیاز کشاورز به سم و کود کاهش یافته که در کل کاهش هزینه ها و کیفیت بالاتر محصول را در پی خواهد داشت.

شرکت هنر طبیعت به عنوان وارد کننده انحصاری پیت ماس نورد اگری در ایران، اقدام به فروش این محصول به صورت مستقیم یا از طریق نمایندگان خود می کند. جهت خرید، پیش خرید و دریافت قیمت پیت ماس با کارشناسان هنر در ارتباط باشید.

ارسال یک نظر