دسته‌ بندی محصولات
راه‌ های ارتباط با ما

22655870-72 - (21) 98+

تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، بین میدان الف و خیابان ب، پلاک 142

شنبه تا چهارشنبه (8 صبح - 5 عصر)

بالا
title

بستر کشت – پیت ماس – تولید نشا

  |  پیت ماس   |  بستر کشت – پیت ماس – تولید نشا
شیوه های روزآمد کشاورزی در بحث بستر كشت، رمز توسعه پایدار

شیوه های روزآمد کشاورزی در بحث بستر كشت، رمز توسعه پایدار (تولید نشا) (پیت ماس)

شیوه های روزآمد کشاورزی در بحث بستر كشت، رمز توسعه پایداردر حوزه های مربوط به بستر کشت، کود و تولید نشا ، شرکت هنر طبیعت سگال مفتخر است که با ترکیب دانش و تجربه و استفاده از روش های نوین، نقش خود را در حد توان در راستای توسعه پایدار کشور عزیزمان ایران، ایفا کند. بر این اساس و در جهت آشنایی کشاورزان و صاحبان مشاغل وابسته با آخرین روش های موجود، سلسله همایش هایی در شهرهای مختلف کشور، با عنوان آسیب شناسی تولید نشا و با هدف انتخاب بستر کشت مرغوب برگزار گردید. همایش های ارائه شده و استقبال ستودنی عزیزان این حوزه، شرکت هنر طبیعت سگال را بر آن داشت که با به روز رسانی مطالب ارائه شده، در آینده، اقدام به برپایی همایش هایی مشابه در رابطه با توليد نشا‏، در سایر نقاط کشور بنماید. زمان برگزاری این همایش ها را می توانید با پیگیری شبکه های اجتماعی ما یعنی اینستاگرام، تلگرام و سایت مطلع شوید. مدیریت فنی شرکت هنر طبیعت سگال، جناب آقای دکتر باهر در این جلسات به بیان آسیب هایی که بسترهای کشت نامناسب به نشاء وارد می­ کند پرداختند. بستر کشت و خاک (پيت ماس) به عنوان پایه ای ترین و اصلی ترین عنصر تولیدات گیاهی چه در بحث تولید نشا ، چه در بحث تولیدات گیاهی و چه سیستم های هیدروپونیک بسیار درخور اهمیت می­ باشد. انتخاب یک بستر کشت یا خاک (پیت ماس) مناسب می­ تواند کیفیت بالای محصول و در عین حال کاهش هزینه های زائد را در پی داشته باشد.

شیوه های روزآمد کشاورزی در بحث بستر كشت، رمز توسعه پایدار

زیرا انتخاب پیت ماس مرغوب به عنوان بستر کشت که دارای مقداری مواد غذایی باشد و با عاری بودن از عفونت، امکان ابتلا گیاه به عفونت و قارچ را کاهش دهد، نیاز کشاورز را به مصرف سموم و آفت کش ها به طرز چشمگیری کاهش خواهد داد. در نتیجه یک گزینش هوشمندانه، آینده آرمانی کشاورزی و کشاورز را تضمین خواهد نمود.

شرکت هنر طبیعت به عنوان وارد کننده انحصاری پیت ماس نورد اگری در ایران، اقدام به فروش این محصول به صورت مستقیم یا از طریق نمایندگان خود می کند. جهت خرید، پیش خرید و دریافت قیمت پیت ماس با کارشناسان هنر در ارتباط باشید.

ارسال یک نظر