دسته‌ بندی محصولات
راه‌ های ارتباط با ما

22655870-72 - (21) 98+

تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، بین میدان الف و خیابان ب، پلاک 142

شنبه تا چهارشنبه (8 صبح - 5 عصر)

بالا
title

پیت ماس EPM-40

  |  Lambert   |  پیت ماس EPM-40

این  پیت ماس از مرغوبترین انواع خزه اسفاگنوم کانادایی همراه با اکوپیت تهیه شده است و به دلیل توزیع ذرات مناسب ، دارای خلل وفرج فراوان بوده که این امر منجر به رشد ، توسعه مطلوب تر و بهبود تهویه اطراف ریشه می شود ، همچنین ظرفیت نگهداری آب در این محصول ایده آل بوده که منجر به افزایش سرعت رشد  گیاه و کمک به تشکیل ریشه سالم می گردد .

بستر کشت گل و گیاه باید عاری از بذور علف هرز باشد و می تواند ترکیبی از پیت ماس ,پرلیت همراه با کوکوپیت مورد استفاده قرار گیرد که محیط آن را با اسپری کردن آب مرطوب کرده وسپس بذر یا قلمه را در آن مستقر می کنند. در این بستر کشت ، ظرفیت نگهداری آب بسیار اهمیت دارد به گونه ای که هر چه ظرفیت نگهداری بیشتر باشد دوره آبیاری کوتاه ودر هزینه های آبیاری صرفه جویی می شود. بستر گل وگیاه بهتر است استریل بوده وفاقد هر گونه آلودگی قارچی , باکتریایی و عوامل بیماری زا باشد ، همچنین هر چه خاک بستر سبک تر باشد بذور بهتر وسریعتر جوانه زده وقلمه ها در این بستر سریع تر ریشه دار می شوند .

اکوپیت چیست ؟

اکو پیت محصول فرعی در زمان تولید پیت ماس می باشد که شامل : ذرات چوب , ذرات پیت درشت و رشته های فیبری بوده که این امر باعث ایجاد فضاهای مناسب برای تهویه هوا و ذخیره آب می شود . اکوپیت محصول باز یافت شده پیت های لجنی است که خاصیت آبگیری وهوادهی استثنایی دارد . اکوپیت یک حالت پایدار با شدت تجزیه پذیری پایین  را دارا می باشد که در نتیجه  طول عمر پیت های لجنی را در محیط افزایش می دهد .

اجزا ءتشکیل دهنده:

خزه اسفاگنوم کانادایی همراه با اکوپیت ،سنگ آهک دولومیت ،عامل مرطوب کننده ،تقویت کننده رشد اولیه

مشخصات فیزیکی :

میزان هوادهی : ۱۵ تا ۲۵ درصد حجمی

میزان رطوبت : ۳۵ تا ۶۵ درصد وزن

ظرفیت نگهداری آب : ۵۵ الی ۷۰ درصد حجمی

مشخصات شیمیایی:

درجه اسیدیته : ۵/۴ الی ۶/۳  (PH)

هدایت الکتریکی  : ۰/۵ الی ۰/۹ میلی موس بر سانتی متر  (EC)

سایز بسته بندی :

این محصول در بسته های ۲۱۴ لیتری عرضه می گردد.

 

 

 

 

 

ارسال یک نظر