دسته‌ بندی محصولات
راه‌ های ارتباط با ما

22655870-72 - (21) 98+

تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، بین میدان الف و خیابان ب، پلاک 142

شنبه تا چهارشنبه (8 صبح - 5 عصر)

بالا
title

سایز بافت پیت ماس – به چه صورت بسته بندی پیت ماس را می بایستی باز نماییم؟

  |  بستر کشت   |  پیت ماس   |  سایز بافت پیت ماس – به چه صورت بسته بندی پیت ماس را می بایستی باز نماییم؟
سایز بافت پیت ماس - به چه صورت بسته بندی پیت ماس را می بایستی باز نماییم؟

سایز بافت پیت ماس

پیت ماس ها از لحاظ سایز بافت پیت ماس دارای تنوع می باشند. پیت ماس ها در سه سایز فاین، مدیوم و کراس در بازار موجود می باشند. هر یک از این سه سایز دانه بندی می تواند بسته به نوع کاربری مورد نیاز کشاورزان قرار گیرد. به عنوان مثال دانه بندی ریز یا همان فاین بیشتر برای کاشت بذور و تولید نشا مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع بافت به علت ریز بودن دانه بندی، ارتباط و پیوستگی مناسبی را با بذر ایجاد خواهد نمود. اما هرچه گلدان و گیاه بزرگ تر می گردد نیاز به دانه بندی های درشت تری خواهیم داشت تا به ریشه ی گیاه اجازه ی تنفس داده شود. پیتماس ها همانطور که گفتیم دارای سایزهای مختلف دانه بندی می باشند که در هنگام باز کردن بسته بندی باید نکاتی را رعایت کنیم تا به این دانه بندی آسیبی وارد نگردد.

سایز بافت پیت ماس - به چه صورت بسته بندی پیت ماس را می بایستی باز نماییم؟

به چه صورت بسته بندی پیت ماس را می بایستی باز نماییم؟

باز کردن بستر کشت فشرده شده یا همان پیت ماس باید با احتیاط کامل انجام گیرد تا آسیب ساختاری به سایز بافت پیت ماس ایجاد نگردد. زیرا افراط در این عمل و میکس کردن بیش از حد می تواند باعث نابودی بافت اولیه ی آن شود و پیتماس به یک بستر کشت ریزتر از آنچه نیاز هست تبدیل گردد. استفاده از یک چنگک یا بیل بزرگ برای باز کردن بافت اولیه ی فشرده شده پیت ماس بسیار مناسب است. برای این منظور مواد باید روی سطح بتنی تمیز قرار بگیرند.

شرکت هنر طبیعت به عنوان وارد کننده انحصاری پیت ماس نورد اگری در ایران، اقدام به فروش این محصول به صورت مستقیم یا از طریق نمایندگان خود می کند. جهت خرید، پیش خرید و دریافت قیمت پیت ماس با کارشناسان هنر در ارتباط باشید.

ارسال یک نظر