دسته‌ بندی محصولات
راه‌ های ارتباط با ما

22655870-72 - (21) 98+

تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، بین میدان الف و خیابان ب، پلاک 142

شنبه تا چهارشنبه (8 صبح - 5 عصر)

بالا
title

پیتماس – مزیت پیت ماس

  |  بستر کشت   |  پیت ماس   |  پیتماس – مزیت پیت ماس
پیتماس - مزیت پیت ماس

مزیت های پیتماس

پیتماس محیطی استریل دارد و فاقد خاک بوده و جهت کشت محصولات سالم و ارگانیک مناسب می باشد و برای بستر کشت قارچ به صورت یک لایه به عنوان خاک پوششی در سطح بستر برای رشد موثرتر میسلیوم قارچ بسیار مناسب و ضروری است. با توجه به اینکه پیتماس به صورت استریل تولید می شود در نتیجه فاقد کلیه عوامل بیماری زا و آفات و قارچ های خاکزی مضر می باشد و یکی از بسترهای مفید برای کشت بوده که باعث کاهش مصرف انواع سموم شیمیایی برای از بین بردن آفات، بیماری ها و قارچ ها می شود. پیتماس یکی از ایده آل ترین محصولاتی است که بشر در یک صد سال گذشته کشف کرده و عاملی جهت اصلاح خاک های نامرغوب کشاورزی است. خاک هایی با PH قلیایی بالا را می توان با نسبت های مختلف از پیت ماس مخلوط کرده و اصلاح نمود. پیت ماس های موجود در شرکت هنرطبیعت سگال از انواع کانادایی و اروپایی  بوده که دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند.

پیتماس - مزیت پیت ماس

موارد استفاده های پیت ماس

پیت ماس کاربردها ی متفاوتی در صنعت کشاورزی داشته و طیف وسیغی از این صنعت را تحت پوشش خود قرار می دهد. کاربرد اصلی پیتماس در کانادا در کشاورزی است که به عنوان بستر رشد بذر و ریشه دار نمودن قلمه ها و به عنوان خاک پوششی در بستر کشت قارچ و اصلاح خاک های قلیایی و سایر مصارف کشاورزی استفاده می شود. به کارگیری و مصرف پیت، شرایط رشد گیاه و ریشه را با بهبود و توسعه ساختار بستر رشد امکان پذیر می سازد. پیت همچنین ظرفیت بافری خاک را افزایش می دهد و از آبشویی عناصر مغذی جلوگیری می کند. پیتماس توانایی بهبود کیفیت فیزیکی خاک را داشته و در سبک کردن بافت خاک های رسی و بهبود تخلخل آن ها نقش دارد و آنها را مناسب جهت استفاده در گلدان ها می نماید.

شرکت هنر طبیعت به عنوان وارد کننده انحصاری پیت ماس نورد اگری در ایران، اقدام به فروش این محصول به صورت مستقیم یا از طریق نمایندگان خود می کند. جهت خرید، پیش خرید و دریافت قیمت پیت ماس با کارشناسان هنر در ارتباط باشید.

ارسال یک نظر