دسته‌ بندی محصولات
راه‌ های ارتباط با ما

22655870-72 - (21) 98+

تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، بین میدان الف و خیابان ب، پلاک 142

شنبه تا چهارشنبه (8 صبح - 5 عصر)

بالا
title

توصیه هایی برای مصرف ترکیبات کلاته

  |  تازه های کشاورزی پولساز   |  توصیه هایی برای مصرف ترکیبات کلاته
توصیه هایی برای مصرف ترکیبات کلاته

توصیه هایی برای مصرف ترکیبات کلاته

برای استفاده از هر کالای کودی (ترکیبات کلاته) تنها شکل و دز مصرفی آن کافی نیست. آگاهی از نکات کلیدی مانند زمان و نوع فرمول، ترکیبات متناسب با اقلیم و شرایط محیطی بسیار اهمیت دارد، زیرا هوش مالی در تولیدات گیاهی برای یک کشاورزی پولساز یعنی  استفاده حداکثری از تاثیر کالای مورد استفاده شده و این امر محقق نمی گردد مگر با آگاهی تمام نکات فنی که پیرامون کالای مورد نظر مطرح می باشد. شرکت هنز طبیعت در این نوشتار به بیان چند نکته پیرامون ترکیبات کلات شده می پردازیم تا بتوانیم بهترین زمان و بهترین حالت مصرف کودهای کلاته را بهتر بشناسیم. با این شناخت همانطور که پیش تر مطرح شد می توانیم به نتیجه ی دلخواه خود با کم ترین هزینه دست یابیم :

توصیه هایی برای مصرف ترکیبات کلاته – ترکیبات کلاته با (EDDHA) چون به اشعه یووی خورشید حساس بوده و آسیب پذیر هستند، در هنگام غروب و یا شب حتما بایستی استفاده شود تا علاوه بر مشاهده تاثیر عالی آن ها،

از هدر رفت هزینه جلوگیری گردد.

 – ترکیبات کلات شده با (EDTA) در دمای بالای 15 درجه سانتی گراد هرگز نبایستی محلول پاشی شود زیرا گرما ساختار شیمیایی کلات را از بین برده و همچنین چون جذب از سطح برگ به خوبی صورت نمی پذیرد موجب سوزندگی در سطح برگ خواهد گشت.

 – در زراعت ها استفاده از ترکیبات کلات شده با آمینو اسید ها بهتر از ترکیبات کلات شده با (EDTA) می باشد.

 – برای رفع سریع کمبود ها ترکیبات کلات شده با (EDTA) تاثیر بسیار سریع تری را در شرایط بحران خواهند داشت.

 – 20 تا 30 روز مانده به رسیدن میوه هرگز نبایستی از ترکیبات کلاته (EDTA) جهت محلول پاشی استفاده کرد چون ریسک بالای اثر سوختگی روی محصول نهایی بالا می باشد. برای شناخت بهتر انواع کلات ها کلیک کنید.

شرکت هنر طبیعت به صورت مستقیم و به کمک نمایندگان خود در سراسر کشور اقدام به فروش کود آهن می کند. جهت اطلاع از قیمت کلات آهن 6% و سفارش این محصول با کارشناسان این شرکت در تماس باشید.

ارسال یک نظر