دسته‌ بندی محصولات
راه‌ های ارتباط با ما

22655870-72 - (21) 98+

تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، بین میدان الف و خیابان ب، پلاک 142

شنبه تا چهارشنبه (8 صبح - 5 عصر)

بالا
title

استفاده از پیت ماس نورداگری در تولیدات خانگی

  |  بستر کشت   |  پیت ماس   |  استفاده از پیت ماس نورداگری در تولیدات خانگی
استفاده از پیت ماس نورداگری در تولیدات خانگی

استفاده از پیت ماس نورداگری در تولیدات خانگیاستفاده از پیت ماس نورداگری در تولیدات خانگی

ما می خواهیم در این نوشتار اطلاعاتی در رابطه با چگونگی مصرف پیت ماس نورداگری در کشاورزی خانگی با شما به اشتراک بگذاریم.مصرف پیتماس یک راه طبیعی عالی برای بهبود و ارتقاء خاک و تامین مواد مغذی آن می باشد. پیت ماس می تواند به خوبی آب را در خود نگه دارد، یک محیط کشت استریل ایجاد کند و اسید به خاک اضافه کند. اما اطلاع از چگونگی ترکیب پیت ماس نورداگری با سایر عناصر برای رسیدن به رشد مناسب سبزیجات و گیاهان ویژه، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از مقدار مساوی پیت ماس، پرلیت، ورمیکولیت و کمپوست برای تهیه ی خاک برای بذرهایتان استفاده کنید. مقدار کمی خاکستر چوب نیز باید به آن اضافه کنیم تا اسیدی بودن آن را خنثی کند. چگونه از پیت ماس نورداگری برای کشت سبزیجات و گیاهان خانگی استفاده کنیم:

1. پیت ماس را در یک لایه ی 2 الی 3 اینچی روی خاک بریزید و آن را با خاک تا عمق 12 اینچ مخلوط نمایید.

2. برای گلدان، ظروف و بستر رشد، از ترکیب بین 3/1 تا 3/2 پیتماس با خاک گلدان یا کمپوست استفاده کنید.

3. برای استفاده در زمان شروع رشد بذر، می توانید از ترکیب 50-50 آن با پرلیت و یا نسبت 1 به 3 هر یک از پیتماس و یا پرلیت استفاده کنید. اسفاگنوم به میزان کافی مواد مغذی در خود ندارد در نتیجه شما نیاز دارید در ابتدای رشد به طور مرتب از کود استفاده کنید، مانند کودهای مایع مناسب رشد.

شرکت هنر طبیعت به عنوان وارد کننده انحصاری پیت ماس نورد اگری در ایران، اقدام به فروش این محصول به صورت مستقیم یا از طریق نمایندگان خود می کند. جهت خرید، پیش خرید و دریافت قیمت پیت ماس با کارشناسان هنر در ارتباط باشید.

ارسال یک نظر